Kategorie: Wszystkie | fimo | koraliki | o mnie | szyję | wire
RSS
czwartek, 26 kwietnia 2012
koło

Zrobiłam wisiorek na wyzwanie Kreatywnego Kufra ( baner w pasku bocznym ). Temat przewodni to KOŁO :) Nie wiem czy dobrze zrozumiałam wszystkie zasady regulaminu i czy przyjmą moją pracę, ale chcę Wam pokazać moje koło.

Widziałam że zgłoszono wiele pięknych prac, moja jest prościutka ale chyba oddaje ducha tematu wyzwania.

Pozdrawiam Was i przesyłam buziory wszystkim przemiłym podgladaczom :)

sobota, 21 kwietnia 2012
trzy :)

Oto efekty mojej pracy z ostatnich dni, mam nadzieję, że się Wam podobają :) W drugim wisiorku punkt centralny to zwykły guziczek :)

Muszę się przyznać, że niszczę wiele moich dawnych, często zapomnianych prac tzw. zwyklaczków koralikowych , żeby odzyskać  niektóre elementy i zastosować je na nowo :)    W końcu nic w przyrodzie nie ginie :)

Pozdrawiam Was, jutro odpoczywajcie, leniuchujcie na całego, bo nieuchronnie znów zbliża się ten obrzydliwy poniedziałek.

Tagi: koraliki
18:58, alatri19 , koraliki
Link Komentarze (7) »
czwartek, 19 kwietnia 2012
czarne, białe i malachitowe

Wisiorek zielony jest jak do tej pory najbardziej "mój"  :)

Sądze, że jeszcze przez jakiś czas będę się bawić koralikami, ale już zatęskniłam za fimo :) Mam zamiar połączyć te dwie sprawy w jedno :) Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie :) Tym bardziej, że zobaczyłam na blogu pewnej utalentowanej osoby coś, co zwie się one stroke i nie daje mi to spokoju :) Pozdrawiam hsa :) i wszystkich którzy mnie odwiedzają :)

poniedziałek, 16 kwietnia 2012
:)

Dziś dwa wisioreczki koralikowe wzorowane na schematach z sieci oraz niespodziewany gość.

wisior koraliki

Dzikie zwierzęta na Roztoczu są coraz bardziej odważne. Podchodzą coraz bliżej do naszych zabudowań i nie uciekają na widok człowieka czy samochodu. Przed godziną ten młody koziołek spokojnie gryzł trawę na łące niedaleko mojego domu. Zrobiłam mu zdjęcie stojąc na balkonie.

środa, 04 kwietnia 2012
stary-nowy

Postanowiłam "odnowić" resztki starego naszyjnika. Kiedyś bardzo go lubiłam i mimo iż dawno się rozerwał, to zachowałam kilka elementów. To zwykłe plastikowe krążki, ale znowu będą cieszyć moje oko :)

Zdjęcia ukazują etapy mojej pracy.

Aldona Stroczyńska

Utwórz swoją wizytówkę